↑ Return to Талапкерге

Списочный состав абитуриентов прошедших на бюджет

07110500 – «Мұнай мен газды өңдеу технологиясы» мамандығының бюджетіне қабылданған талапкерлердің тізімі; біліктілік 4S07110502 – «Техник -технолог»; 9 сынып негізінде, орыс тілінде оқыту

Талапкердің ТАӘ
1 Лукашин Данил Александрович
2 Ковылин Максим Витальевич
3 Нурбаев Галымжан Ерланович
4 Серік Темірлан Ерсаинұлы
5 Провоторов Артём Николаевич
6 Рыспек Темірлан Дулатұлы
7 Наумкин Максим Андреевич
8 Бакытов Максат Манатович
9 Нуралинова Анара Амангельдиновна
10 Толешов Арлан Канатович
11 Нурмагамбетов Руслан Канатович
12 Багаудинов Максут Анварович
13 Зинченко Александр Иванович
14 Қаратай Дастан Қуанышұлы
15 Бойко Вадим Сергеевич
16 Деревянко Давыд Андреевич
17 Кабышкенов Даниял Айтуганович
18 Жұмаш Ермұрат Ботабайұлы
19 Казезов Дамир Сагынтаевич
20 Косогор Роман Викторович
21 Чмыхало Евгений Юрьевич
22 Беисов Данияр Арманович
23 Серік Арслан Мансұрұлы
24 Киселёв Данила Александрович
25 Қабиев Мерей Тулеубекұлы

07151100 – «Машиналар мен жабдықтарды пайдалану және қызмет көрсету (салалар бойынша)» мамандығының бюджетіне қабылданған талапкерлердің тізімі; біліктілік 4S07151102 – «Техник-механик»; 9 сынып негізінде, орыс тілінде оқыту

Талапкердің ТАӘ
1 Джусупов Рустам Ренатович
2 Қазбек Сымбат Дулатұлы
3 Мусин Руслан Сейтжанович
4 Махамбет Ғани Ерланұлы
5 Шаерман Владислав Юрьевич
6 Тоқтар Нұрдәулет Бауыржанұлы
7 Шевченко Максим Павлович
8 Симановский Игорь Витальевич
9 Садуов Алишер Манарбекович
10 Новиков Максим Анатольевич
11 Башев Дмитрий Андреевич
12 Қайыр Ерасыл Бекболатұлы
13 Ляшенко Давид Станиславович
14 Ярусов Данил Витальевич
15 Бекіш Әмір Садықұлы
16 Толетай Жанатай Талғатұлы
17 Каирденов Тамерлан Асланович
18 Сембин Асылбек Жолдасбекович

07110100 – «Химиялық технология және өндіріс (түрлері бойынша)» мамандығының бюджетіне қабылданған талапкерлердің тізімі; біліктілік 4S07110102 – «Техник -технолог (түрлері бойынша)»; 9 сынып негізінде, орыс тілінде оқыту

Талапкердің ТАӘ
1 Смирнова Анна Витальевна
2 Люст Валентина Викторовна
3 Кольчук Дарья Михайловна
4 Точка Валерия Олеговна
5 Еркинова Аида Канатовна
6 Бедрина Марина Олеговна
7 Асхапов Дамир Ерланович
8 Чудинова Алевтина Андреевна
9 Нурмагамбетова Айгорым Кайратовна
10 Щербакова Полина Игоревна
11 Бегимова Гульназ Саянбековна
12 Махамбет Аймарал
13 Батухтина Марина Витальевна
14 Сарсембаева Виктория Тимуровна
15 Коржева Виктория Денисовна
16 Бегимбетов Ильяс Витальевич
17 Попова Юлия Александровна
18 Логвиненко Карина Викторовна
19 Василенко Дарья Сергеевна
20 Ескалиева Каламкас Жумабековна

07140100 – «Технологиялық процестерді автоматтандыру және бақылау (профиль бойынша)» мамандығының бюджетіне қабылданған талапкерлердің тізімі; біліктілік 4S07140102 – «Техник-электромеханик»; 9 сынып негізінде, орыс тілінде оқыту

 

Талапкердің ТАӘ
1 Ахмет Ақылжан Миратұлы
2 Сәрсембай Әрсен Ерланулы
3 Гелажиденов Рамазан Олжасович
4 Герасимов Владислав Евгеньевич
5 Гладков Андрей Алексеевич
6 Литвинов Никита Максимович
7 Усенов Касен Русланович
8 Гайдар Артём Александрович
9 Ашекеев Амир Арманович
10 Имангазинов Арман Ануарбекович
11 Вангелий Владислав Николаевич
12 Архаев Рахат Серикович
13 Суат Бексұлтан Ринатұлы
14 Бубнов Владислав Васильевич
15 Лаврик Никита Юрьевич
16 Катков Вадим Денисович
17 Матаев Тимур Ержанович

 07110400 “Зертханалық технология” мамандығының бюджетіне қабылданған талапкерлердің тізімі; біліктілік3W07110402 – “Химиялық талдау зертханашысы”; 11 сынып негізінде, орыс тілінде оқыту

Талапкердің ТАӘ
1 Сулейменова Г. К.
2 Сатыбалдина А. М.
3 Ельцова-Шингисова А. В.
4 Какенова А. С.
5 Шингисов А. Б.
6 Азаматова Ж. А.
7 Сальменова С. Б.
8 Даутов Р. А.
9 Абумахамбетова А. Н.
10 Капасова Е. С.
11 Абаева А. М.
12 Копыльцова С. Г.
13 Баязитова З. Р.
14 Кретова С. С.
15 Рейм Н. А.

07150600 «Слесарлық іс» мамандығына түскен талапкерлердің тізімі; Біліктілік: 3W07150601 – «Слесарь -жөндеуші»; 9 сынып негізінде; Оқыту орыс тілі

Талапкердің ТАӘ
1 Айтмагамбетов М. Б.
2 Баданин Н. В.
3 Николаев А. И.
4 Құмарбек Р. Д.
5 Қазақбай Ә. Б.
6 Князькин Д. Г.
7 Куциль Г. И.
8 Ниязбаев Д. Р.
9 Кладько Е. А.
10 Асылболатов Р. Т.
11 Павлов Л. М.
12 Омар Д.
13 Пантюхин Н. Ю.
14 Голиков С. П.
15 Маирбеков Ж. А.
16 Сулейменов И. Г.
17 Даулет А.
18 Дмитриев А. Ю.
19 Ахмет А. Қ.
20 Толмачёв М. А.
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation