Ұлттық спорт түрлері

Қазақстан халқының бірлігі күнін мерекелеу қарсаңында Павлодар химия-механикалық колледжінде ұлттық спорт түрлері бойынша турнир өтті, оған 1-4 курс топтары қатысты. Өткізілген іс – шараның негізгі мақсаты-қазақтың ұлттық жылжымалы ойындарын насихаттау, салауатты өмір салтын насихаттау, сондай-ақ бұқаралық дене шынықтыру мен спортты дамыту. Турнир жоспары бойынша “Тоғызқұмалақ”, “Күресті шынжыр” (“Күрес тізбегі”), “Тұтқынға алу” (Кім сүйрейді”) сияқты ұлттық ойындар, аралас эстафеталар өткізілді, “Арқан тартыс”(“Арқан тарту”).
​Белсенді қатысқаны және жеңіске деген ерік-жігері үшін ХТП 21-9 және АУП 21-9 топтары атап өтілді .”Ең тату” номинациясында осы ЭТОМ 22-9 және АУП 22-9 топтары жеңіске жетті. “Ең серпінді” ТНГ 21-9-2 тобы болды. Мерекелік турнир жоғары спорттық және ұйымдастырушылық деңгейде өтті. Студенттер жақсы сергектік, рух және жақсы көңіл-күй алды.