Танымал спортшыларымен кездесу

1 мамыр-Қазақстан халқының бірлігі мерекесі қарсаңында Павлодар химия-механикалық колледжінде Павлодар қаласының танымал спортшыларымен кездесу өтті. Оған Фатхутдинов Дамир-жоғары санатты жаттықтырушы және муай-тай бойынша халықаралық дәрежедегі спорт шебері қатысты; Ахметов Фархат-Қазақстан чемпионы, муай-тай бойынша әлем чемпионы және Абишев Азамат – муай-тай бойынша ҚР спорт шебері. Бірінші курс студенттері қонақтармен әңгімелесуге үлкен қызығушылықпен қатысты. Шақырылған спортшылардың әрқайсысы өздерінің спорттық қалыптасу тарихымен және оларды ең жоғары дәрежелі жетістіктерге жетелейтін жолдарымен бөлісті. Студенттер қойған қызықты сұрақтардың алуан түрлілігі диалогқа жанды қарым-қатынас пен жағымды эмоциялар әкелді.