ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Вице-министрі О.Т. Ордабаев студенттермен кездесу

Бүгін 2022 жылғы 21 қазанда ақпараттық технологиялар колледжінің базасында ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Вице-министрі О.Т. Ордабаев колледждердің болашақ түлектерімен студенттермен кездесті. Осы кездесуге біздің колледж студенттері де қатысты: Тусупаева Амина, Анисимов Руслан, Бород Алексей, Деревянко Давид, Хасенова Анель. Кездесу галстуксіз кездейсоқ жағдайда өтті, онда болашақ түлектерге enbek.kz. электронды еңбек биржасы бағдарламасы ұсынылды. Сонымен бірқатар Business.enbek.kz, enbek.kz. курстары, enbek.kz. гранттар бағдарламалармен танысты. Білім алушылар сұрақтар қойып, enbek.kz бағдарламаларының қызмет көрсету шарттарына қызығушылық танытты. Соңында студенттер Олжас Темірбекұлына бірлескен селфи-фото ұсынды.