«Спорт және салауатты өмір салты фракциясы»

2023 жылдың 14 ақпан күні бізің колледждің «Спорт және салауатты өмір салты фракциясы» спорт залында «Вафельді мүйіздер» оқытушылар тобы мен «Бэбики» студенттер командасы арасында «Көңілді старттар» өткізілді, онда командалардың барлық қатысушылары өздерінің ептілігін, күшін, жылдамдығын көрсетті. Ең бастысы, олар сергектік пен көптеген жағымды эмоциялар алды! Командаларға жүгіру, секіру, доп эстафеталары бар ойын-сауық сайыстары ұсынылды, онда олар өздерінің спорттық қабілеттері мен дағдыларын көрсете алды. «Көңілді старттардың» барлық кезеңдері қарқынды күресте өтті. Жанкүйерлер өз командалары үшін алаңдады. Барлығы мәреге бірінші болып жету үшін барын салды. Эстафета жеңімпаздары «Вафли мүйіздері» командасы.