«Жастар және есірткіге қарсы Заң»

«Жастар және есірткіге қарсы Заң» квест-ойынын Павлодар облысы полиция департаментінің есірткі қылмысына қарсы іс-қимыл басқармасы «Павлодар қаласының ішкі саясат бөлімі» ММ қолдауымен 27 сәуірде өткізді. Квестке колледждің студенттік Парламентінің балалары да қатысты: Е. Чмыхало, В. Бойко, А. Меньшиков, М. Туналинов, К. Лещенко, К. Шакуов, А. Мукушева Д. Гавриленко, О. Зиновьева, Н. Чупров. Балалар табандылықпен және абыроймен жеңіске деген ерік-жігерімен барлық станциялардан өтті: «Шығу жолы бар», «Қауіпсіздік бағыты», «Психолог», «Заң және есірткі», «Айқайлар», «Блуф-клуб», «Ұжым», «Аргументтер», «Өзіңе көмектес», «Спорт Минуты». Студенттер командада жұмыс істеу, есту және тыңдау, бір-бірін қолдау қабілетімен ғана барлық кедергілерді оңай жеңуге болатындығын тағы да дәлелдеді. Қатысушылардың 20 командасы арасында 2-ші орынды иеленді. Құттықтаймыз! Жарайсыңдар!