1986 жылы желтоқсан оқиғасына қатысушылармен кездесу

Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігі күнін тойлау шеңберінде колледжде желтоқсан оқиғасына қатысушымен кездесу өтті. Оған Айман Файзоллакызы Зейнуллина шақырылды. Кездесу барысында оқиға хроникасы айтылды, Отан туралы өлеңдер оқылды, 1986 жылғы оқиғаның бейнематериалдарын көрсетті.
Айман Файзуллакызы 1986 жылы 16 желтоқсанда болған оқиғаларымен бөліскен кездесуге 1-4 курстың оқушылары қатысты. «Бүлікшілер»ықпал етуге қандай шаралар қолданылғанын, сол оқиғаларда шеттеу қалмауға не түрткі болғаны туралы айтып берді. Айман Файзуллакызы өзімен сол жылдардағы қатысушылардың суреттерін әкелді. Әңгіменің соңында колледж оқушылары өздерін толғандыратын сұрақтар қойды.
Сол уақыттағы батырлардың тікелей қатысуымен осындай кездесулер арқылы біз оқушыларды патриотизмге,Отанға деген сүйіспеншілікке, елінің әлеуетін дамытуға тәрбиелейміз.